fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2005 – Bremen, Nemčija
Kategorija hip hop solo člani
Točka -
Plesalka Nika Kljun
Koreografija Nika Kljun

 

''Še danes se spomnim, kako mi je ob razglasitvi prvega mesta telo popolnoma okamenelo. Solze sreče so lile po obrazu in lahko rečem, da sem bila v popolnem transu. V tej kategoriji do takrat in vse do dandanes nismo slišali slovenske himne. In takrat smo jo zaradi mene! Neverjetni občutki sreče in veselja, ki jih je težko opisati. Kot osemletna deklica, ki je prvič solistično zmagala na državnem prvenstvu sem doma v svoji postelji sanjala, kako bi bilo zmagati v svetovnem merilu in biti ponos Slovenije. Za trenutek sem se morala ustaviti in uščipniti, da sem dojela, da so sanje postale resničnost. Ves trud v plesnih dvoranah, odrekovanja, vrsto let izobraževanja v tujini z vrhunskimi koreografi, vsi joki in smehi so bili poplačani. Začutila sem hvaležnost za vse dobre in prav tako težje življenjske dogodke, ki so me "priplesali" do tega vrhunca in za vse trenerje, ki so v meni videli potencial. Nadvse hvaležna za mamo in očeta, ki sta me podpirala od malih nog in neomajno verjela vame. Hvaležna sem bila plesu, da me je z ljubeznijo vodil po moji plesno življenjski poti in me osrečeval vsak dan zapored. Naziv svetovne prvakinje med članicami 2005 mi je odprl vrata v profesionalni plesni svet in moj finalni video iz tekme na Youtubu je postal "ikonični" v svetu plesa." Nika Kljun

 

 

  

Sledi Niki na socialnih omrežjih
 Instagram

Nika Kljun

 Facebook

Nika Kljun

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.