fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2021 – Follonica, Italija
Kategorija street dance show solo članice
Točka Split personality
Koreografija Ana Vodišek

 

"Sezona 2020 je bila zaradi vsem znanih razlogov dokaj žalostna in osiromašena. Izjemno srečo sem imela, da sem spadala med kategorizirane plesalce in večino karantene kljub strogim omejitvam lahko preplesala v plesni dvorani. Kljub temu pa sem komaj čakala novo sezono in z njo svetovno prvestvo v street dance show-u. S trenerko Ano sva že na začetku sezone sprejeli odločitev, da greva “all in”. Odločili sva se, da sestaviva koreografijo, ki mi bo predstavljala izziv, obenem pa prikazala dinamičnost, ki sem jo razvila v tem obdobju; ne le plesno, ampak tudi čustveno. Kadar plešem, sem lahko kdorkoli in lahko čutim karkoli. Lahko sem vesela, žalostna, jezna, presenečena, ošabna, naveličana, navdušena … Pri izražanju skozi ples ni omejitev. Zato sva raziskovali meje izražanja čustev skozi ples. Zagotovo je bilo pa eno izmed glavnih izzivov te točke hitrostno preoblačenje, saj sem se v dveh minutah predstavila v kar štirih kostumih. A točka je ravno zaradi teh izzivov izpadla točno tako, kot sva si z Ano predstavljali in zmaga na težko pričakovanem svetovnem prvenstvu je bila le še češnja na vrhu torte." Maja Hočevar

 

 

 

 

Sledi Maji na socialnih omrežjih
 Instagram

Maja Hočevar

 Facebook

Maja Hočevar

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.