fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2019 – Decin, Češka
Kategorija street dance show solo mladinke
Točka Matador
Koreografija Barbee Šuštaršič

 

Ples je bil že od nekdaj moja največja strast in vsako leto sem bolj dojemala, kako pomembno je širiti obzorja in se spoznavati z različnimi plesnimi stili. Brez izzivov ni napredka. In prav zato sem se želela preizkusiti v street disciplini, ki je bila dotakrat zame še nekaj nepreizkusenega. Že po prvi tekmi sem začela dvomit v svojo odločitev, a istočasno sem se zavedala, s kakšnim namenom sem se lotila tega in bila odločena zadevo speljati do konca. Iz tekme v tekmo sem se začela bolj sproščati v nastopih in hkrati so se tudi rezultati izboljševali. Priznam, da sem s prva razmišljala le o udeležbi na kvalifikacijskih tekmah in zaključiti na državnem prvenstvu. Z naslovom državne prvakinje, ki mi je pomenil res veliko zmago in dosežek, sem si odprla vrata na svetovno prvenstvo o katerem si nisem upala niti razmišljati. Deliti si plesišče z najboljšimi plesalci in uživati euforijo tega dogodka je bilo zame veliko doživetje. Še danes se tako živo spominjam slovenske himne, ki sem jo s solzami v očeh in pokalom v rokah, pela na najvišji stopnički. Odločitev, da nisem odnehala se je definitivno obrestovala in naučila sem se da je tu in tam potrebno stopiti iz cone svojega udobja, predvsem pa končati začeto." Danaja Ažman

 

 

 

 

Sledi Danaji na socialnih omrežjih
 Instagram

Danaja Ažman

 Facebook

Danaja Ažman

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.