fbpx
1. mesto: SVETOVNO PRVENSTVO 2018 – Praga, Češka
Kategorija show dance duo ženski pari člani
Točka Bait
Plesalki

Lana Smolnikar

Klara Senica

Koreografija

Jan Ravnik

 

"Leto 2016 si bova zapomnili kot prelomno leto, saj sva takrat dobili možnost sodelovanja z Janom Ravnikom. Od takrat dalje nama je naredil že ogromno koreografij in prav vsaka je nekaj posebnega, saj za seboj pusti unikaten pečat. Pretekli vikend pa je bil tako rekoč sanjski. Uspelo nama nekaj, česar nisva upali niti sanjati; ubraniti naslov svetovnih prvakinj, v kategoriji show dance duo članic, iz preteklega leta. Počaščeni pa sva tudi, da sva lahko bili del Gala prireditve. Riesa je vedno nekaj posebnega z neverjetno energijo. Ob tem bi se radi zahvalili izjemnemu koreografu in trenerju, kateremu lahko pripiševa največ zaslug za najin uspeh. Na koncu lahko rečeva le to, da sva Janu neizmerno hvaležni za ves trud, potrpljenje in energijo, ki jo vlaga v naju. Dobro se zavedava dejstva, da nama brez njega česa takega nikoli ne bi uspelo. Ponosni sva na to, da je najin trener in da sva lahko kamenček v njegovem mozaiku. Jan, hvala ti za ves vložen trud, potrpljenje in dobro voljo, ki jo deliš z nama. Super si in radi te imava!" Klara Senica in Lana Smolnikar

 

"Težko opišem, kako močno sem ponosen na vaju. Vesel sem, da sem lahko del vajinega razvoja, vedno prisluhneta mojim popravkom in spoštujeta moje delo." Jan Ravnik

 

 

 

Dunajska cesta 49, 1000 Ljubljana

 

Uradne ure:

Pon. - pet. od 10:00 do 19:00

 

Tel: 01 512 0 512

Mob: 040 322 522

 

Email: info@bolero.si

 

 ZSInstagram

ZSFacebook

© 2024 Bolero. Vse pravice pridržane.